Realizacje

Druk

Druk jest naszą podstawową usługą. Oferujemy najwyższej jakości:

  • druk czarno-biały
  • druk wielobarwny
  • druk jednokolorowy

Oprawa

Oferujemy wiele różnorodnych rozwiązań introligatorskich – od okładek twardych (z grzbietem prostym lub zaokrąglonym) i miękkich (również w opcji ze skrzydełkami) poprzez oprawy zintegrowane, aż po zeszytowe (również w opcji z eurozszywkami). Dostępne mamy wersje szyte nićmi i klejone. Oferujemy duży wybór materiałów do oprawy, np. skóropodobne, płócienne i nie tylko. Na specjalne życzenie dostępne są również oprawy spiralne i z mechanizmami zapinającymi.

Uszlachetnienia

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu nowoczesnych uszlachetnień naszych publikacji. Wiele ciekawych kolorów hot-stampingu, lakier UV płaski i 3D (3D Cover), tłoczenia i różne opcje foliowania (błysk, mat i satyna) to dopiero podstawy naszej oferty. Nasz team technologiczny ciągle wyszukuje nowe, niekonwencjonalne rozwiązania, aby zrealizować nawet najbardziej wizjonerskie projekty.

Dodatki

Nie od dziś wiadomo, że dodatki uatrakcyjniają każdą publikację. Nie martwcie się zatem, bo wyboru wśród oferowanych przez nas dodatków nie brak. Kolorowe kapitałki, tasiemki, różne rodzaje obwolut, a może fluorescencyjne lub metaliczne farby? Nie ma problemu! Te i wiele innych ciekawych rozwiązań znajdziecie w naszej introligatorskiej ofercie.